סך הכל 0.00 ₪
0
X

פתחיה

פתחיה
סך הכל 0.00 ₪
0
X

סגירת אתר

שימו לב!!
המכירה הסתימה
האתר אינו פעיל- לדוגמא בלבד


לפתוח את הלב ולסיים את המלאכה!
בית שמש, אחת הערים הגדולות והצומחות בישראל. עשרות אלפי ילדים לומדים במוסדות החינוך שלה. יש ילדים, ויש ילדים. יש ילדים 'רגילים' ויש ילדים מיוחדים.
עבור הילדים המיוחדים, הולך ומתגשם בימים אלו חלום גדול. מתחם ענק, שבנייתו הולכת ונשלמת בימים אלו-קריית 'שתילי חינוך'. במתחם מעטפת מושלמת לכל הצרכים של הילדים המיוחדים. מערך אבחון מקצועי, מעון יום שיקומי, בריכה טיפולית, גן לילדים מיוחדים ובית ספר לגילאים מתבגרים. כל אלו, הם פרי החזון של 'פתחיה' ורשת 'גני בית יעקב', חזון ששם את הילדים המיוחדים במרכז.
'כל הקופה' עבורכם. עבור ילדים אלו, זה חיים.
בימים אלו הקמת הקריה, הגיע אל הישורת האחרונה. עוד דחיפה אחת קטנה, והקריה החינוכית עומדת על תילה. הצוותים המקצועיים והחינוכיים, כבר מכינים את עצמם לקראת הרגע הגדול, שבו ישירו את 'מזמור שיר חנוכת הבית'. המשפחות של הילדים המיוחדים , כבר חולמות על הרגע שבו החלום יהפוך למציאות. הילדים המיוחדים, הם שומעים שמשהו גדול עומד לקרוא והם יודעים שמדובר במשהו טוב.
כספי תרומתכם יופנו 100% למטרה! הם יעניקו לנו את האפשרות להעניק אור לילדים המיוחדים. להשלים את המלאכה של הקמת הקריה.
עכשיו הזמן שלכם, להיות שותפים בסיומו של המיזם הכביר, המלאכה נקראת על שם גומרה, ואתם אלו שמסיימים אותה. את המלאכה הקדושה, של דאגה לילדים המיוחדים ומשפחותיהם.
פותחים את הלב ומסיימים את הקמת הקריה!