סך הכל 0.00 ₪
0
X

פתחיה

פתחיה
סך הכל 0.00 ₪
0
X

סגירת אתר

שימו לב!!
המכירה הסתימה
האתר אינו פעיל- לדוגמא בלבד
 
פתחיה – בשביל מאות ואלפי משפחות השם הזה הוא מקור התקווה היחיד, נקודת אור מנצנצת ובוהקת בתוך עולם שלם של קושי, המקום היחיד שמקבל את האוצרות המאתגרים שזכו בהם בזרועות פתוחות ובלב חם ואוהב, מקדם ומפתח, משלב ומסייע ונותן מענה יחיד מסוגו להתמודדות הענקית עם ילד בעל מוגבלות.
בשנתיים האחרונות, עמלים ב'פתחיה' על בנייתה של קריה חינוכית גדולה בעיר בית שמש. 'קריית שתילי חינוך'. מתחם ענק שכולו מוקדש לילדים המיוחדים. במתחם מערך אבחון מקצועי, מעון יום שיקומי, גן לילדים מיוחדים, בית ספר לגילאים מבוגרים יותר ובריכה שיקומית. בזכות שותפים גדולים, הפרויקט הגיע לשלב האחרון והסופי שלו. התרומה שלך, תאפשר לסיים את הפרויקט. בזכות התרומה שלך, בשנת הלימודי הבעל"ט, המתחם יעמוד על תילו. הורים לילדים מיוחדים, הילדים המיוחדים ואנשי הצוות שלהם, כולם יודו לך על התרומה.
הפעם לא הסתפקנו באו, או. הפעם, אתה זוכה בכל הקופה! גם בדופלקס חלומי בטבריה, עם נוף המשקיף אל הכנרת. גם בג'יפ יונדאי החדש 'וניו' 2021 וגם במשכורת בסך 10,000 ₪ לחודש למשך שנה שלמה.
בטח. כפי שהתחייבנו, לראשונה זוכה אחד מאושר יזכה ב"כל הקופה". הפרס הענק המורכב מהדופלקס, רכב ומשכורת ילך לזוכה אחד.
ראשית בבחירת חבילת כרטיסים אתה מגדיל באופן משמעותי את סיכוייך לזכות בכל הקופה. מעבר לכך תכנס - ללא כל תשלום נוסף, להגרלת בונוס מיוחדת על פרסים שווים במיוחד הכוללת: 1. זוג כרטיסי טיסה לניו יורק. 2. טבעת יהלום. 3. כרטיס אשראי נטען בשווי – 5,000 ₪. 4. פינת אוכל מושלמת. 5. רכב ממונע לילדים.
איך שנוח לך, באשראי, במזומן או בהוראת קבע. באתר ההגרלה ובמוקד הטלפוני שלנו בטל': 02-500-40-30 התשלום הוא באשראי, עד 12 תשלומים. במוקדי כל הקופה הפרוסים בכל רחבי הארץ ניתן לשלם גם במזומן (למוקד הקרוב לביתך חייג 02-500-40-30).
בוודאי. ע"פ פסק הרבנים שליט"א ניתן ואף מצווה לתרום מכספי מעשר. 100% מההכנסות של ההגרלה יופנו למטרה.
מיד בתום רכישת הכרטיסים שבחרת, תקבל למייל קבלה על הרכישה. קבלה זו מהווה אישור על הצטרפותך להגרלה והיא מעידה ע"כ שפרטיך הוזנו בתוכנת ההגרלה. חשוב: בעת הרכישה, יש לשים לב כי הטלפון, המייל והפרטים שהזנת נכונים.
היות והנך רוכש כרטיס הגרלה בנוסף לתרומתך, החוק אוסר עלינו להוציא ע"כ קבלה ע"פ סעיף 46.
כן. לאחר זכייתך תוזמן למשרדי הארגון לקבלת הפרס. כמובן שתוכל לבחור כיצד ברצונך לקבל אותו.
כשאתה ממלא כרטיס לוטו ממוצע של 6 טבלאות סיכויי הזכייה שלך נמוכים מאוד ועומדים על 1 מתוך 2,712,248 מיליון מצטרפים. ב'כל הקופה' הגבלנו את כמות המשתתפים כך שסיכויי הזכייה שלך גבוהים מאוד.
מפקח על ההגרלה עורך הדין ישראל ענדען. לעורך הדין ענדען ניסיון רב בפיקוח הגרלות ונחשב למומחה בתחום. חברי ועדת הפיקוח על ההגרלה מונים גם את הנהלת הארגון ורו"ח המלווה את הארגון.
ביום חמישי ט' באדר 10/02/22 יסגרו כל מוקדי ההצטרפות ברחבי הארץ.
ומיד לאחר איסוף כל טפסי ההצטרפות מהמוקדים ברחבי הארץ והזנתם בתוכנת ההגרלה תיערך ההגרלה באירוע שיועבר בשידור חי בנוכחות ההנהלה והעו"ד המפקח על ההגרלה.
תאריך ההגרלה בפועל: י"ד באדר 15/02/2022
מיד בתום עריכת ההגרלה ובנוכחות המפקח על ההגרלה נתקשר ונודיע לזוכה המאושר. שם הזוכה יפורסם גם באתר ובעיתונות.

 

הצטרפו עכשיו